تاريخ  :  1392/10/11Notice: Undefined index: _systemPageGUID in D:\Websites\LocalUser\irconference.ir\www\library\cfile.php on line 3070

به گزارش دبیرخانه کنگره، اختتامیه کنگره ملی وقف، حماسه اقتصادی و سبک زندگی اسلامی مصادف با هفته وقف و روز یکشنبه 15 دی ماه از ساعت13:30 در دانشگاه تربیت مدرس با حضور اساتید، محققان و هنرمندان برگزار خواهد شد.

در این مراسم حجج الاسلام محمدی(سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه)، محمدزاده(مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران)، قرائتی(رییس ستاد اقامه نماز)، میرلوحی(مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه امام صادقعلیه السلام)، موسویان(عضو شورای فقهی بانک مرکزی) و دکتر علی صالح آبادی(رییس سازمان بورس و اوراق بهادار)، دکتر بشیر(استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام) حضور یافته و به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

لازم بذکر است در این مراسم از قریب به 60 نفر از برگزیدگان هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

در این مراسم از دو جلد مجموعه مقالات کنگره ملی پیامبر اعظم صلی‌الله علیه و آله وسلم که به همت سازمان بسیج حقوقدانان و اداره کل اوقاف امور خیریه استان تهران به چاپ رسیده است و همچنین مجموعه مقالات کنگره ملی امام حسن عسکریعلیه السلام رونمایی خواهد شد.

به کلیه دوستان شرکت کننده در اختتامیه گواهی شرکت در کنگره اعطا می شود. و به تمامی شرکت کنندگانی که به مرحله دوم راه پیدا کرده اند، نیز گواهی ارائه اثر در کنگره اعطا می شود.


تهران، جلال آل احمد، پل نصر(پل گیشا)، دانشگاه تربیت مدرس، سالن شهید چمران


Powered By 213.ir